ایرنا/ مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: فعالیت باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی استان که از نیمه دوم فرودین ماه امسال به علت اعمال محدودیت های کرونایی تعطیل شده بود از امروز (شنبه) با تغییر رنگ بندی کرونا در این خطه آغاز شد.

هادی جودی، مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی اظهار کرد: با ایجاد شرایط جدید و براساس اعلام ستاد ملی کرونا همه باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های بدنسازی در گروه‌های شغلی ۲ می‌توانند فعالیت خود را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور حداقلی ورزشکاران آغاز کنند.
وی با بیان اینکه برگزاری هرگونه تجمع و رقابت های ورزشی منوط به اخذ مجوز از اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی است، افزود: در این میان فعالیت رشته‌های پر برخورد مانند کشتی و کاراته و کمیته تمامی رشته های رزمی همچنان مجوز فعالیت ندارند.
جودی با اشاره به بازرسی های محسوس و نامحسوس از اماکن ورزشی استان توسط ۲۵ گروه ارزیاب، خاطرنشان کرد: از  نیمه دوم فروردین و اعمال محدودیت های جدید کرونایی ۶ باشگاه ورزشی بجنورد، شیروان، اسفراین و مانه و سملقان که بدون توجه به ابلاغیه وزارت ورزش مبنی بر تعطیلی باشگاه ها فعالیت می کردند، پلمب شد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today