ایرنا/ سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: شرایط و نحوه مسابقات امسال لیگ برتر اذیت کننده است و امیدوارم در سال‌های آینده بازی‌ها را اینگونه برگزار نکنند.

علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: در این هفته شرایط خوبی نداشتیم و نسبت به بازی قبلی چند مصدوم، محروم و بیمار داریم؛ اما با این وجود تمرینات خود را انجام دادیم.
وی با بیان اینکه چند بازیکن جوان خود را از تیم امید به ترکیب اصلی اضافه کردیم، افزود: روز یکشنبه با یک تیم جوان، دونده و جنگنده‌ وارد میدان می‌شویم و با آنالیز خوبی که از تیم نفت مسجد سلیمان انجام دادیم، امیدوارم پیروز میدان شویم.
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز نسبت به فرسایشی شدن مسابقات اظهار ناراحتی کرد و گفت: این بازی تمام شود، ۱۲ روز بعد بازی داریم و بعد از آن یک ماه دیگر بازی داریم، بنابراین این موضوع باعث می شود که بازیکنان رفته رفته فرسوده و خسته شوند.
وی در مورد بازی با نفت مسجد سلیمان، بیان کرد: شرایط آب و هوای مسجد سلیمان برای ما مشکل ساز خواهد بود اگرچه امیدوارم فردا هوا خنک تر از امروز باشد.
اکبرپور با بیان اینکه ما در هر بازی به فکر برد هستیم و بازیکنان ما برای این مهم تلاش می‌کنند، ادامه داد: هر چه به انتهای مسابقات لیگ نزدیک‌تر می‌شویم شرایط حساس تر شده و تیم‌ها به سختی امتیاز از دست می‌دهند و تیم ما هم از این موضوع مستثنی نیست.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today