صدا و سیما/ با توجه به کاهش شدید ذخایر خون، نیاز به دریافت همه گروه‌های خونی به ویژه گروه‌های منفی در خوزستان وجود دارد.

علی فیضی، سرپرست اداره کل انتقال خون خوزستان در این باره گفت: با توجه به نیاز مبرم به خون و فرآورده‌های خونی و به ویژه کمک به بیماران نیاز فوری به تمامی گروه‌های خونی است. 
فیضی افزود: از تمامی شهروندان عزیز خوزستانی درخواست می‌شود برای اهدای خون خود و شرکت در این امر خداپسندانه به کلیه پایگاه‌های انتقال خون در اهواز و شهرستان‌های استان مراجعه کنند.
وی ادامه داد: برای اطمینان خاطر شهروندان از سلامت و ایمنی محیط مراکز اهدای خون، تمام موارد استاندارد در مراکز انتقال خون برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا رعایت می‌شود و جای هیچگونه نگرانی برای اهدا کنندگان وجود ندارد.
سرپرست اداره کل انتقال خون خوزستان بیان کرد: پایگاه مرکزی انتقال خون در شهرستان اهواز به نشانی بلوار پاسداران، بین دروازه و چهار شیر، جنب شهرداری منطقه هفت و پایگاه شماره دو به آدرس امانیه، جنب بیمارستان رازی روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت  تا ۱۹، پنجشنبه از ساعت هشت تا ۱۸ و ۳۰ و جمعه از ساعت هشت تا ۱۳ آماده دریافت خون شهروندان عزیز می‌باشد.

 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today