ایرنا/ فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق به دستگیری دو سارق شدند که اقدام به سرقت ۲۰ میلیارد ریال از اموال عمومی و خانه باغ های سطح این منطقه کرده بودند.

محمد توحیدی، فرمانده انتظامی مهاباد اظهار کرد: درپی دریافت گزارش های تعدادی از نهادهای دولتی و مراجعه مالباختگان مبنی بر سرقت اموال عمومی و سایر لوازم و وسایل خانه‌باغ ها مراتب در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از بررسی موضوع و انجام یک سری تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی موفق شدند انبار جمع آوری اموال سارقان در حاشیه شهر را شناسایی و آن را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: در همین ارتباط دو نفر سارق و یک مالخر شناسایی و دستگیر شده اند که به ۴۰ فقره سرقت اموال عمومی اداراتی مانند شرکت گاز، راه و شهرسازی، شهرداری و آب و فاضلاب همچنین تجهیزات خانه باغ ها اعتراف کرده اند.
توحیدی با بیان اینکه این سرقت ها در شهرهای مهاباد، نقده، ارومیه، میاندوآب و بوکان انجام گرفته است از ادارات و افرادی که در این شهرها اموالشان مورد سرقت قرار گرفته خواست به اداره آگاهی انتظامی مهاباد مراجعه کنند.  
وی ارزش اموال کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: همچنین دو نفر سارق دیگر مرتبط با این پرونده شناسایی شده اند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی مهاباد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today