ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۱۷۷ بیمار مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری هستند که از این تعداد ۱۵۶ بیمار در کاشان و ۲۱ بیمار در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه شمار موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ نفر است، اظهار کرد: ۳۳ نفر از بیماران در کاشان و ۶ نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
به گفته وی، در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی در مراکز درمانی شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل گزارش نشده است.

ثبت ۵۲ مورد جدید کرونا در منطقه کاشان
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۵۲ مورد جدید به ۲۴ هزار و ۲۳۶ نفر رسید.
امیدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۲۳ نفر در کاشان با سن ۳۸ تا ۸۲ سال و پنج نفر از آران و بیدگل با سن ۴۲ تا ۸۵ سال تحت مراقبت و درمان هستند.
وی افزود: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۷۰ هزار و ۲۱۶ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: در این مدت، ۱۱ هزار و ۱۴۲ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.
به گفته وی، ۲۲۰ نفر بستری موقت نیز در مرکزهای ریفرال(زیرمجموعه دانشگاه) پذیرش شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: ۶۷۳ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) این دانشگاه است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today