برنا/ آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان چهارمحال و بختیاری تا 27 اردیبهشت ماه اعلام شد.
 
دکتر شیرانی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و هفتمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ را به شرح زیر عنوان کرد:
طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸۷ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۱۹ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۱۲۵ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۴۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
هم اکنون ۲۹۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۳۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ۱۰۴۱ نفر است.
هم اکنون ۵۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday