صدا و سیما/ آب بوستان و هفت روستای اطراف این بخش فردا به مدت ۱۰ ساعت قطع می‌شود.

علی محمد غریبی، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردا سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه از ساعت ۲ بامداد تا ۱۴ عصر آب شهر بوستان و هفت روستای اطراف این شهر قطع می شود.
وی با بیان اینکه امور آب و فاضلاب شهرستان باشت قصد انجام عملیات تعمیرات شکستگی و بهسازی خط انتقال آبرسانی به شهر بوستان را دارد، افزود: فردا آب آشامیدنی تمامی مناطق و محلات شهر بوستان و روستاهای شوش علیا، شوش سفلی، بوستان کوچک، چم بلبل علیا، چم بلبل سفلی، تنگ آب و دهکند قطع خواهد شد.
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با توجه به شرایط آب و هوای گرم حاکم بر منطقه مورد نظر اکیپ های اتفاقات و نیروهای فنی شرکت آب وفاضلاب شهرستان باشت با پشتیبانی ستادی استان تلاش خواهند کرد در کمترین زمان ممکن عملیات تعمیرات مورد نظر انجام شود.
غریبی گفت: ساکنان شهر بوستان و روستاهای مذکور تدابیر و اقدامات لازم را قبل از قطعی آب نسبت به ذخیره‌سازی آب مورد نیاز و همچنین همکاری های لازم را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب با امور آب و فاضلاب شهرستان باشت داشته باشند.
وی ادامه داد: تا ساعاتی پس از اتمام تعمیرات و وارد مدار بهره‌برداری شدن خط انتقال آبرسانی، افت فشار آب در شبکه های توزیع دور از انتظار نیست به همین دلیل نیاز است مشترکان از هرگونه دستکاری شیرآلات و تاسیسات آبرسانی پرهیز کنند تا فشار آب در کمترین زمان به روال معمول و عادی برگردد.
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: شرایط کم بارشی و خشکسالی ناشی از آن ایجاب می کند شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی سازگاری با کم آبی و صرفه‌جویی در مصرف آب را رعایت کنند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today