پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 5 تن و 822 کیلو انواع میوه خارجی قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز مأموران انتظامی بندرعباس در پی دریافت خبری مبنی بر قصد قاچاقچیان در انتقال مقادیر زیادی میوه قاچاق از مبادی ورودی این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: مأموران ضمن پایش محورهای مواصلاتی یک دستگاه کامیون حامل بار متعلق به قاچاقچیان را در ایست و بازرسی شهید میرزایی شهرستان شناسایی و جهت بررسی آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان کرد: در بررسی صورت گرفته از خودرو مذکور 5 تن و 822 کیلو انواع میوه خارجی قاچاق و فاقد مجوز کشف و ضبط شد.
جعفری ارزش میوه های مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان 20 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.
وی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در انجام ماموریت ها، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today