ایرنا/ سرمربی فوتبال یزدلوله گفت: هدف اصلی بازیکنان این تیم روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه جاری در دیدار خانگی برابر سپاهان ایذه خوزستان شکست حریف و کسب سه امتیاز در این بازی است.

حمید آسیابان‌پور، سرمربی فوتبال یزدلوله با اعلام این خبر اظهار کرد: نقاط ضعف و قوت تیم حریف روزهای گذشته بررسی شد و بر اساس آن با آمادگی کامل این دیدار حساس انجام می‌شود.
وی ادامه داد: تمرین تیم روزهای گذشته با حضور تمامی نفرها زیرنظر کادرفنی با نظم و طبق برنامه برگزار شد، هدف فقط پیروزی و ارتقای جایگاه تیم در جدول رده‌بندی گروه سوم رقابت‌هاست.            
سرمربی تیم یزدلوله با بیان اینکه برگزاری مسابقه در خانه از اهمیت زیادی برای کسب امتیاز برخوردار است اظهار کرد: اگر بازیکنان به خصوص مهاجمان قدر لحظه های بازی را بدانند پیروزی دور از ذهن نیست.
آسیابان‌پور با بیان اینکه برای تیم حریف احترام زیادی قایل است، تصریح کرد: برای این دیدار مهم بازیکن محروم و مصدومی نداریم و همه نفرها خود را برای بازی فنی و شکست حریف در یزد آماده کردند.         
از هفته پنجم لیگ دسته سه فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم‌های یزد لوله و سپاهان نوین ایذه پنجشنبه این هفته از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه شهید نصیری یزد دیدار خود را برگزار می‌کند.
یزدلوله در گروه سه با تیم‌های سپاهان نوین اصفهان، استقلال شوش، ون‌پارس نقش‌جهان، صنعت ابریشم اصفهان، خلیج‌فارس بندرماهشهر، فرهنگ رامهرمز، سپاهان نوین ایذه، خلیج ‌فارس میناب و ایمان سبز شیراز هم گروه است. 
در گروه اول رقابت‌ها، تیم‌های «پاراگ» تهران، مقاومت تهران، پیشگامان فنون پارس، جوان نوین ساری، شهرداری نوشهر، دماوند آمل، ستارگان مردان‌پاشا البرز، ۰۴ بیرجند، شهدای رزکان کرج، مهاجر نوین مشهد و امید وحدت خراسان حضور دارد.
تیم‌های گروه دوم لیگ دسته سه کشو شامل شهید «اورکی» اسلامشهر، نفت ایرانیان، بنیامین ورزش تهران، فرهنگ ایثار آستارا، شهرداری فومن، «کانیاو» اشنویه، کیان اراک، بعثت کرمانشاه، «ارتام» تبریز و پاس گیلان است .
مسابقات در هر گروه به صورت دوه‌ای و رفت و برگشت با توجه به تداوم شیوع با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود و در پایان تیم‌های اول و دوم جواز حضور در مرحله پایانی برای رقابت و حضور در لیگ دسته دوم کشور را کسب می‌کنند.
هم‌اکنون تیم‌های یزدلوله و شهید قندی یزد به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد.

 
 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today