شبستان/ مدیر آموزش و پرورش بندر آستارا گفت: همزمان با سراسر کشور، امتحانات حضوری دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم در بندر آستارا آغاز شد.

«سید سجاد موسوی» مدیر آموزش و پرورش بندر آستارا در حاشیه آغاز امتحانات حضوری دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم اظهار کرد: امتحانات این مقاطع تحصیلی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
مدیر آموزش و پرورش بندر آستارا افزود: یک هزار و ۸۳ دانش آموز در امتحانات پایه دوازدهم و یک هزار و ۳۵۳ دانش آموز نیز در امتحانات پایه نهم سال تحصیلی جاری به صورت حضوری شرکت می کنند.
وی با بیان اینکه ۱۲ حوزه امتحانی در ۶ مدرسه برای امتحانات حضوری دانش آموزان پایه دوازدهم در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: برای امتحانات حضوری دانش آموزان پایه نهم نیز ۳۶ حوزه در نظر گرفته شده است.
موسوی گفت: امتحانات حضوری این مقاطع تحصیلی تا ۲۴ خرداد سال جاری ادامه دارد.
مدیر آموزش و پرورش بندر آستارا با اشاره به اینکه تمهیدات لازم از نظر رعایت پروتکل های برای حضور دانش آموزان درحوزه های امتحانات نهایی در شهرستان آستارا پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: شرایط امتحانات نهایی در شهرستان آستارا بهترین وجه ممکن در مدارس و حوزه های امتحان آماده شده است.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today