ایرنا/ رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به مجاز بودن فعالیت گروه‌های شغلی یک و ۲ در شهرستان‌ آبادان با وضعیت نارنجی گفت: رشته‌های ورزشی انفرادی و باشگاه‌های بدنسازی این شهرستان از امروز می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

علی رضایی‌شکیب، رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های اخیر و رصد و پایش هوشمند فعالیت‌ها و بنابر اعلام ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، رشته‌های ورزشی کم برخورد در آبادان مجاز به فعالیت شدند.
وی افزود: بر همین اساس رشته‌های ورزشی کم‌برخورد(انفرادی) و باشگاه‌های بدنسازی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت الزامات بهداشتی محیط کسب و کار می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: گروه‌های شغلی سه و چهار همچنان تعطیل هستند و فعالیت استخرهای سرپوشیده ورزشی و رشته‌های ورزشی پربرخورد از قبیل کشتی، کاراته، تکواندو، جودو، ورزش‌های رزمی که در این گروه‌ها قرار دارند، تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت ندارند.
او از همراهی و همکاری خوب مدیران باشگاه‌های ورزشی، سالن‌ها، استخرها، مربیان و ورزشکاران آبادان در رعایت الزامات محدودیت‌های کرونایی تقدیر و تشکر کرد و گفت: این همراهی باعث خارج شدن شهرستان آبادان از وضعیت قرمز کرونا شد.
رضایی شکیب افزود: بازرسی روزانه از باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی این شهرستان همچنان ادامه دارد و در صورت مشاهده تخلف و رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی برخورد می‌شود.
وی به مردم و ورزشکاران توصیه کرد برای حفظ سلامت خود و پیشگیری از ابتلا به کرونا از حضور در مکان‌های عمومی پرهیز کنند.
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today