تسنیم/ همزمان با سالروز شهادت رئیس مکتب تشیع، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم سردار "سعید مجیدی" در اراک برگزار شد.

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، سردار رشید اسلام سعید مجیدی ساعتی پیش در حسینیه سپاه روح الله برگزار شد. اعضای خانواده و بستگان شهید در حسینیه امام خمینی(ره) ستاد سپاه روح الله برای آخرین بار با پیکر مطهر شهید خود وداع کردند.
این در حالی است که در سالروز شهادت امام صادق(ع) رئیس مکتب تشیع مراسم وداع با این شهید والامقام همراه با ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) توسط مداحان اهل بیت همراه بود.
مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید مدافع حرم با حضور اقشار مردم شامگاه امروز در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود و به گفته جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی مراسم شبی با شهید بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می‌شود.
تمامی پیش بینی‌های لازم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا و سایر دستگاه‌های مسئول انجام شده و همچنین تیم بهداشتی معاونت زیستی سپاه روح الله در آن مکان مستقر خواهد بود.
براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام مدافع حرم صبح روز دوشنبه از میدان شهدای اراک به سمت گلزار شهدای این شهر انجام می‌شود تا در گلزار شهدا و قطعه شهدای مدافع حرم در کنار دیگر مدافعان حرم و شهدای فاطمیون در اراک آرام بگیرد.
پاسدار رشید اسلام سردار «سعید مجیدی» پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مخلصانه در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و خدمت به نظام و میهن اسلامی و نقش آفرینی در جبهه مقاومت به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به خیل عظیم شهیدان پیوست، از این شهید والامقام سه فرزند به یادگار مانده است.

 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today