ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت پنج بیمار مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان به ۲ هزار و ۱۹۶ نفر رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به آمار فوق اظهار کرد: همچنین ۱۰۰ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۵۶۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۳ هزار و ۳۶۵ نفر رسید.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اشاره کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۸ مورد بود که ۶۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
وی اضافه کرد: هشت بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۵ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۷۷، بهار ۹۵۴، تویسرکان ۹۹۲، رزن ۷۴۷، درگزین ۲۸۱، فامنین ۳۱۳ و کبودراهنگ یک هزار و هشت نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۱۶۹ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۵۸ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۶۵۷ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، فامنین و اسدآباد در وضعیت زرد و هشت شهرستان دیگر در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today