باشگاه خبرنگاران/ پس از گذشت 24 ساعت از ریزش چاه و گیر افتادن یک مقنی در روستای شهلکان منوجان، همچنان تلاش گروه‌های محلی و امدادی برای نجات وی ادامه دارد.

رضا سالاری، مسئول امداد جمعیت هلال احمر شهرستان منوجان اظهار کرد: دیروز ریزش چاه موتور آب در روستای شهلکان منوجان، سبب گرفتاری مرد 50 ساله‌ای از اهالی شهلکان منوجان زیر آوار شد.
وی افزود: تلاش گروه‌های امدادی و مردمی برای خارج کردن فرد زیر آوار مانده هنوز ادامه دارد؛ اما تاکنون موفق به خروج او نشده ایم.
سالاری تصریح کرد: این مرد 50 ساله همراه با یک مقنی افغان در حال حفاری بودند که بعد از خروج فرد افغان، ناگهان چاه ریزش کرد و یکی از افرادی که مشغول حفر چاه بود، زیر آوار سنگین ماند.
مسئول امداد جمعیت هلال احمر شهرستان منوجان، عمق چاه را بیش از 70 متر عنوان و بیان کرد: در قسمتی از چاه، صاحبان آن در گذشته به منظور افزایش آب دهی، تونلی حفر کرده اند که طول و عرض آن بیش از پنج متر است و اکنون این فرد در اثر ریزش همین تونل، داخل چاه گیر کرده است.
سالاری گفت: تاکنون چندین چاه کن برای بیرون آوردن فرد، وارد چاه شده اند؛ اما همه آن‌ها می‌گویند در آن قسمت احتمال ریزش چاه وجود دارد و از ورود به آن قسمت امتناع کرده اند و تلاش‌ها هنوز به نتیجه نرسیده است.
وی افزود: نهاد‌های امدادی مانند هلال احمر و آتشنشانی نیز به دلیل نداشتن امکانات و تجهیزات نتوانسته اند در خارج کردن فرد از چاه کمک کنند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar