باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان دو هزار و ۹۴۹ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۴۰۱ نفر است.
وی افزود: ۲۴۳ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۰ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۹۸ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۴۰ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان و ۱۰ نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۲۱ هزار و ۴۴۰ مورد اعلام کرده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه ۵۳ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۳۳ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۲ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، پنج مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، دو مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم، است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: همچنین طی مدت یاد شده، پنج نفر در سنین ۲۵، ۷۲، ۷۸، ۸۰ و ۸۱ در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در استان کرمان جان خود را از دست داده اند که چهار نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.
شفیعی افزود: در مجموع، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان دو هزار و ۹۴۹ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar