فارس/ با تشدید اوضاع کرونایی، اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در خصوص ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد مقابله با کرونا استان هرمزگان اطلاعیه ای صادر کرد.

اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان اعلام کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی و شرایط حاد ابتلا به بیماری کووید۱۹، کلیه اماکن ورزشی دولتی و خصوصی در شهرستان‌های قرمز استان به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری تا اطلاع بعدی تعطیل شدند.
بدین وسیله به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، هیات‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی خصوصی و دولتی و مجموعه‌های ورزشی استان ابلاغ می شود با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای قرمز استان، تمامی اماکن ورزشی از یکشنبه ۱۶ خردادماه، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می شود و بازگشایی مجدد متعاقبا اعلام خواهدشد.
ادامه فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌‌ها و اماکن ورزشی برای ورزشکاران و مردم خطرناک خواهد بود و لذا انتظار همراهی و رعایت مسائل بهداشتی را داریم.
به اطلاع کلیه مدیران باشگاههای ورزشی خصوصی سراسر استان می رساند؛ در صورت باز بودن باشگاه ورزشی و مشاهده بازرسان اداره کل و ستاد کرونا باشگاه مذکور به مدت یک ماه پلمب خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar