ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۳۳ مورد جدید به ۲۴ هزار و ۱۴ نفر رسید.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار بستری مبتلایان کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ۸۵ نفر است که ۶۸ بیمار در کاشان و ۱۷ بیمار در آران و بیدگل بستری تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
وی موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۲۰ نفر اعلام و اضافه کرد: ۱۴ نفر از بیماران در کاشان و ۶ نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا در این منطقه گزارش نشده است.
وی افزود: در شبانه‌روز گذشته، ۱۵ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۱۲ نفر با سن ۲۹ تا ۸۱ سال در کاشان و سه نفر با سن ۳۳ و ۸۹ سال در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.
امیدی گفت: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۸۷ هزار و ۶۳۴ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
وی ادامه داد: در این مدت، ۱۱ هزار و ۵۷۴ بیمار حاد تنفسی از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: ۸۴۶ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) این دانشگاه است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today