باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد و گرد و خاک از بعد از ظهر امروز بخش‌هایی از مناطق شمال، شرق و مرکز استان اصفهان را در برمی‌گیرد.

حجت‌الله علی عسگریان، کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان به استقرار جوی به نسبت ناپایدار در سطح استان اشاره کرد و اظهار کرد: آسمان بسیاری از مناطق استان امروز صاف تا کمی ابری است و از ساعات بعد از ظهر وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: وزش باد در بخش‌هایی از مناطق شمال، شرق و حتی مرکز استان با خیزش گرد و خاک محلی همراه است و روز دوشنبه غبار صبحگاهی را در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی خواهیم داشت.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش یک تا دو درجه‌ای دما در ۲۴ ساعت آینده، خاطرنشان کرد: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.
علی‌عسگریان اضافه کرد: چوپانان با دمای ۴۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today