باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از گرفتار شدن یک جوان ۱۷ ساله در ارتفاعات کوه صفه اصفهان خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه محبوس شدن فرد ۱۷ ساله در ارتفاعات کوه صفه (قسمت بالای غار شاهد)، اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۹ و سه دقیقه امروز(یکشنبه) به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش شد که بلافاصله آتش نشانان و اکیپ امداد و نجات در ارتفاع و کوهستان، راهی محل حادثه شدند.
وی با بیان اینکه نیرو‌های امداد و نجات از ایستگاه مستقر در کوه صفه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان برای امدادرسانی اقدام کردند، اضافه کرد: نیرو‌های آتش‌نشانی در کمترین زمان خود را به محل حادثه رساندند. در تعطیلات خرداد ماه حدود ۱۰ مورد حادثه گرفتار شدن در کوه صفه توسط آتش‌نشانان امدادرسانی شده‌است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: این حادثه با تلاش یک و نیم ساعته امدادگران آتش نشان رفع شد و فرد گرفتار به محل امن منتقل و توصیه‌های ایمنی در این خصوص را دریافت کرد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today