مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بهبودی ۴۸ هزار و ۳۸۳ بیمار کرونا در استان از ابتدا تاکنون خبر داد و گفت: هم اکنون ۱۷۶ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

دکتر پرویز یزدان‌پناه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: هم اکنون ۱۷۶ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۸۳ نفر مبتلای قطعی و ۱۰ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد ۴۸ هزار و ۳۸۳ نفر بهبود یافته گزارش شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اذعان داشت: از ۱۹۹ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج که شامل تست‌های PCR حدود ۳۰ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، بهمئی و گچساران و از ۱۱۱ نمونه رپید تست ۱۱ درصد مثبت و بیشترین آمار در شهرستان‌های گچساران، بویراحمد و بهمئی بودند.
یزدان‌پناه خاطر نشان کرد: از همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی خواستاریم به منظور جلوگیری از گسترش کرونا دستورالعمل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.
وی یادآور شد: چون کرونا در کمین همگان است نباید اجازه داد با سهل انگاری، ساده انگاری و رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی شاهد موج جدیدی از ابتلایان به ویروس کرونا در استان باشیم.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today