ایرنا/ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: طرح بهارانه فروش کتاب با تخفیف ۲۰ درصد از امروز در این استان آغاز شد.

آنیتا مظفری، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: این طرح تا ۲۳ خرداد ماه ادامه دارد و ۱۲ کتاب‌فروشی از سراسر این استان شرکت دارند.
وی افزود: کتابفروشی‌های "سیتک" عسلویه، "دانشجو" جم، مرکزی گناوه، "کتابسرای نیک" کنگان، "خانه کتاب" و "شهر کتاب" برازجان، "پاپیروس" آبپخش و "خانه کتاب"، "کافه کتاب"ف "کتابشهر " و "کتابسرای افشین" در بوشهر عضو این طرح هستند.
وی افزود: در قالب بهارانه کتاب خریداران کتاب می‌توانند با ارائه کدملی خود تا سقف ۲۰۰ هزار تومان برای تهیه کتاب‌های مورد نیازخود با تخفیف ۲۰ درصدی خرید کنند.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: با توجه به شیوع کرونا، شرایط خرید غیر حضوری نیز در این طرح فراهم است و دوستداران کتاب می‌توانند به این منظور به سامانه tarh.ketab.ir مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند.
مظفری با بیان اینکه اجرا و تداوم این طرح‌ها می‌تواند سبب ترغیب به کتابخوانی و رونق فعالیت کتابفروشی‌ها شود، گفت: در قالب طرح زمستانه کتاب میزان ۲۲۶ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان کتاب در ۱۳ کتابفروشی استان بوشهر به فروش رسید.
وی یادآور شد: خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی، تسهیلاتی را در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی‌های سراسر کشور، به طور مستقیم به خریداران کتاب پرداخت می‌کند. 

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar