پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 75 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بندرعباس خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بندر عباس در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت در یکی از روستاهای شهرستان مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان بندر عباس با همکاری پایگاه دریابانی ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام که قاچاقچیان با مشاهده مأموران به سمت دریا متواری شدند که با سرعت عمل مأموران در بازرسی از مشک های ماری 78 هزار و 200 لیتر گازوئیل کشف شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد اذعان کرد: تلاش برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد.
جعفری ضمن تأکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی خاطرنشان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه ساز جرایم دیگر در سطح جامعه می شود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today