صدا و سیما/ بانوان گروه‌های جهادی شهرستان اهواز، با توزیع بسته‌های معیشتی و اقلام اساسی، کمک رسان خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کروناویروس می‌شوند.

محسن کسرایی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام علی(ع) اهواز اظهار کرد: از آغاز همه گیری کرونا تاکنون، با یاری بانوان جهادی بسیج جامعه زنان این ناحیه، دستگیری از افراد آسیب دیده ازاین ویروس ادامه دارد.
کسرایی افزود: بانوان پس از شناسایی خانواده‌های کم برخوردار، اقلام و کالا‌های اساسی خانه، همچنین بسته‌های غذایی، را به این خانواده‌ها اهدا می‌کنند.
به گفته کسرایی، در چند روز گذشته نیز، بانوان پایگاه‌های مقاومت بسیج مهدیه، خضرا، نرجس، حضرت فاطمه(س) و گروه مقاومت مطهره در حوزه ۴ خواهران و پایگاه شفیعه حوزه ۱۱ خواهران، در مناطقی همچون فاز ۱ و ۲ پادادشهر، کوی مهدیس و کوی فاطمیه، علاوه بر تامین کالا‌های منزل از جمله یخچال، اقدام به برپایی بازارچه محصولات خانگی و صنایع دستی بانوان کارآفرین نیازمند، همچنین توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، نان و گوشت میان خانواده‌های شناسایی شده کردند. 
وی اظهار کرد: در اجرای این طرح، خیران هم به یاری جهادگران شتافتند و در مجموع بیش از ۲۳۰ میلیون ریال برای تامین اقلام ضروری معیشت خانواده‌های کم برخوردار در مناطق شناسایی شده هزینه شده است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today