فارس/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد از آغاز تزریق دوز دوم واکسن ایران-کوبا در یزد در قالب فاز 3 مطالعات بالینی این واکسن خبر داد.

محمدرضا دهقانی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر و با اشاره به روند مطلوب تزریق واکسن کرونا در این استان، اظهار کرد: طبق هماهنگی های انجام شده مرحله دوم تزریق واکسن پاستور - کوبا در قالب فاز سوم مطالعات بالینی این واکسن از صبح امروز در استان یزد آغاز شد.
وی افزود: این واکسن در مرحله اول برای سه هزار نفر در یزد تزریق شده بود که با بررسی هر کدام از موارد، هیچ کدام عارضه جدی ناشی از تزریق واکسن نداشتند و این افراد مرحله(دوز) دوم واکسن خود را از امروز و بر اساس پیامکی که به آنها ارسال می‌شود، دریافت خواهند کرد.
معاون بهداشتی علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد گفت: افراد برای تزریق دوز دوم منتظر پیامک باشند که در آن روز و تاریخ و ساعت مشخص می شود و بدون هماهنگی به مرکز واکسیناسیون مراجعه نکنند.
دهقانی در پایان تصریح کرد:  بیش از هفت هزار نفر در یزد برای شرکت در فاز سوم مطالعات بالینی واکسن پاستور-کوبا ثبت نام کرده بودند که سه هزار نفر از آنان واکسن دریافت کردند.


آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today