پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شرارت و تیراندازی به سمت شهروندان خاشی خبر داد و گفت: پلیس با هرگونه شرارت که موجب سلب آسایش مردم شود به شدت برخورد می کند.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی و درگیری منجر به مجروحیت چند شهروند توسط فرد یا افراد ناشناس در شهرستان خاش، بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پلیس با حضور به موقع در صحنه جرم، با تحقیقات گسترده انتظامی و رصد اطلاعاتی برای کشف جرم، افرادی که اقدام به تیراندازی به سوی شهروندان کرده بودند را در کمتر از دو روز شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به انتقال دو شرور مسلح دستگیر شده به پلیس امنیت عمومی و انجام تحقیقات برای بررسی علت و انگیزه آنان، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح شکاری کشف شد.
طاهری با اشاره به اینکه در تحقیقات اولیه از متهمان انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را اختلافات قبلی با مصدومین اعلام کردند، خاطرنشان کرد: پلیس استان با هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی و با افرادی که بخواهند به هر دلیلی، اختلافات شخصی خود با دیگران را با ارتکاب اعمال مجرمانه و خشن پاسخ دهند به شدت برخورد و اجازه جولان و انجام رفتارهای هنجار شکن را به آنها را نخواهد داد
گفتنی است؛ دو فرد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today