پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ جانشین فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف 340 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی سراوان خبر داد.

جواد رفیعی، جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با انجام اقدامات تخصصی اطلاعاتی از فعالیت باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی مکسوخته شهرستان سراوان مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، کشف محموله مواد افیونی را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در راستای مقابله با سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی سراوان با اجرای کمین‌ هدفمند و اجرای طرح مهار، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و موفق شدند محموله موادمخدر را کشف کنند.
جانشین فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله موادمخدر را به کشور انتقال بدهند، زمانی که خود را در کمین و محاصره مأموران دیدند با مخفی کردن محموله از محل متواری و مرزداران موفق شدند در این عملیات 340 کیلوگرم تریاک را کشف کنند.
جانشین فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب نهادهای امنیتی و اطلاعاتی با مجموعه مرزبانی سیستان و بلوچستان، گفت: مرزداران استان به صورت شبانه‌روزی در مناطق مرزی حضور فعال و گسترده دارند و اجازه ایجاد هیچ‌گونه ناامنی را به مخلان نظم و امنیت نمی‌دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today