صدا و سیما/ سرپرست مرکز بهداشت باغملک علت افزایش آمار ابتلا به کرونا در این شهرستان را عادی انگاری و برگزاری دورهمی‌های خانوادگی عنوان کرد.

محمد افکارده، سرپرست مرکز بهداشت باغملک با اشاره به افزایش تعداد مراجعان با علائم کرونا به مراکز جامع خدمات سلامت و بیمارستان باغملک گفت: عادی انگاری در خصوص کووید۱۹ و رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی مردم سبب طغیان این بیماری شده است. 
وی بیان کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا از شهروندان و مردم باغملک خواهشمندیم هنگام خروج از منزل و حضور در اجتماع ماسک زده و از حضور در محل‌ها و بازار‌های شلوغ که محل جولان کرونا و دروازه ورود ویروس به خانه تلقی می‌شوند، خودداری کنند.
افکارده در پایان بر اجتناب از حضور در مراسم عزا و عروسی و دورهمی‌های خانوادگی که کانون انتشار ویروس کرونا تاکید و تصریح کرد: باز گذاشتن پنجره‌ها و استفاده از سیستم تهویه هوا در مکان‌های بسته در کاهش انتقال ویروس نقش مهمی دارد، به همین دلیل از شهروندان و روسای ستاد‌های انتخاباتی خواهشمندیم جلسه‌ها را در فضا‌های بسته و مسقف برگزار نکنند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today