ایرنا/ فرماندار میامی با اشاره به افزایش ۵ درصدی شعب اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت : ۵۴ شعبه اخذ رای در این شهرستان پیش‌بینی شد.

احمد ملایری، فرماندار میامی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پیش رو در این شهرستان فراهم شده است، اظهار کرد: در مجموع تعداد ۵۴ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان میامی پیش بینی شد که از این تعداد مجموعا ۳۹ شعبه ثابت و ۱۵ شعبه اخذ رأی نیز سیار است.
وی ادامه داد: از ۵۴ شعبه اخذ رای تعداد ۸ شعبه شهری و ۴۶ شعبه روستایی برنامه ریزی شده است.
ملایری گفت: ۲۹ شعبه ثابت در بخش مرکزی و ۱۷ شعبه در بخش کالپوش ویژه انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده است که برای ارائه خدمت به مردم آماده می شود.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان میامی افزود: از  ۱۵ صندوق اخذ رأی سیار، به تفکیک یک صندوق سیار در شهر میامی، سه صندوق سیار در بخش کالپوش و ۱۱ صندوق سیار مربوط به بخش مرکزی است.
وی همچنین با مقایسه تعداد شعب اخذ رأی نسبت به دوره های گذشته، افزود: تمهیدات لازم برای تجهیز شعب اخذ رأی پیش بینی شده و ستاد انتخابات شهرستان میامی با اعزام تیم نظارت و ارزیابی در شعبه های اخذ رأی بصورت میدانی الزامات و نیازهای شعب را احصاء و گزارش آن را به ستاد انتخابات شهرستان اعلام کرده‌اند.
فرماندار میامی بیان کرد: مجریان انتخابات امسال تلاش خواهند داشت تا انتخاباتی سالم، قانونمند با محوریت سلامت مردم و رعایت توصیه‌های بهداشتی و مراقبتی در شهرستان میامی برگزار شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today