صدا و سیما/ رئیس ستاد انتخابات استان قم گفت: بیش از ۸۴۵ هزار نفر واجد شرایط رای دهی در استان وجود دارد.

سلیمان پور رئیس ستاد انتخابات استان قم در حاشیه جلسه امروز شورای اطلاع رسانی(چهل و هفتمین جلسه این شورا) با اعلام اینکه بیش از ۸۴۵ هزار نفر واجد شرایط رای دهی در استان وجود دارد اظهار کرد: براساس روال و تجربه برگزاری انتخابات در ادوار گذشته درصد مشخصی تعرفه اضافی به چاپ رسیده تا در روز انتخابات با مشکل چندانی مواجه نشویم.
سلیمان پور با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در شعب اخذ رای و در روز رای گیری را مورد تاکید قرار داد و گفت: باتوجه به فرصت باقی مانده تا انتخابات احتمالا دشمنان شیوع بیماری کرونا را دستاویزی برای کم کردن حضور مردم پای صندوق‌های رای قرار می‌دهند و لذا مردم ما باید در این زمینه کاملا هوشیار باشند.
وی با اشاره به برخی تمهیدات کرونایی در شعب اخذ رای گفت: تمامی شعب اخذ رای شب قبل از انتخابات به طور کامل ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند و با مدیریت درست شعب از ازدحام مردم در روز انتخابات جلوگیری می‌شود.
آقای سلیمان پور گفت: شعب اخذ رای امسال ۱۰ درصد نسبت به دوره‌های گذشته افزایش پیدا کرده و تمامی عوامل اجرایی و برگزارکنندگان انتخابات و همچنین رای دهندگان از ماسک استفاده می‌کنندتا از شیوع بیماری کرونا در روز انتخابات جلوگیری کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان از حذف اثر انگشت در تعرفه‌های انتخاباتی خبر داد و گفت: باتوجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، صندوق‌های اخذ رای با فاصله مناسب ازهم چیده می‌شوند تا شاهد تجمع پای صندوق‌های رای نباشیم.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday