ایرنا/ فرمانده انتظامی استان همدان گفت: عوامل این نیرو در ۲ عملیات موفق به کشف ۲۹ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی در این استان شدند.

سردار سلیمان امیری، فرمانده انتظامی استان همدان بعد از بازدید نمایشگاه کشفیات پلیس آگاهی بیان کرد: عوامل پلیس آگاهی در عملیات نخست با اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری سه سارق غیربومی که در قالب یک باند فعال بودند، شدند.
وی اضافه کرد: این افراد در امر سرقت خودرو و فروش قطعات فعال بودند که از آنها ۶ دستگاه نیسان وانت و هفت دستگاه سواری پراید کشف و ضبط شد که پس از تایید محل سرقت و شناسایی مالباختگان با طی پروسه اداری وسیله نقلیه تحویل مالکان می شود.
فرمانده انتظامی استان همدان افزود: همچنین یک باند ۶ نفره سرقت موتورسیکلت در استان همدان شناسایی و دستگیر شدند که از این باند ۱۶ دستگاه موتور سیکلت کشف شد و سارقان در بازجویی ها علاوه بر خودرو به یک فقره سرقت احشام نیز اعتراف کردند.
سردار امیری گفت: اعضای این باند اقدام به سرقت موتورسیکلت از داخل پارکینگ منازل مسکونی و آپارتمان ها در استان همدان می کردند. 
وی با بیان اینکه سه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند اظهار داشت: در این ۲ عملیات در مجموع ۱۳ دستگاه خودروی سواری و باری و ۱۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف همچنین ۹ سارق حرفه ای نیز دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: برای جمع آوری سلاح جنگی و شکاری نیز دستورات ویژه صادر شده است و عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اقدام به رصد این قبیل تخلف ها می کند و در مجموع عوامل انتظامی این استان اجازه عرض اندام به مخلان نظم و امنیت عمومی نمی دهند.
سردار امیری افزود: در این راستا چند اراذل و اوباش که اقدام به شرارت و ناامنی می کردند توسط عوامل انتظامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today