صدا و سیما/ فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از شناسایی و دستگیری عامل ایجاد مزاحمت اینترنتی درشبکه اجتماعی(واتساپ) در شهرستان دهلران خبر داد.
 
سرهنگ منوچهر مکی، فرمانده انتظامی شهرستان دهلران اظهار داشت: درپی مراجعه چند تن از دختران نوجوان که با  در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر ایجاد مزاحمت اینترنتی توسط شخص ناشناسی در شبکه اجتماعی(واتساپ)، موجب سلب آسایش شده است، پرونده‌ای تشکیل و در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به اظهارات شاکیه و مستنداتی اخذ شده کارشناسان پلیس فتا در کمترین زمان ممکن فرد که پسری نوجوان را شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی به این پلیس انتقال دادند.
سرهنگ مکی گفت: در تحقیقات مقدماتی متهم منکر هر گونه جرم انتسابی شده که با مواجه شدن مستندات و ادله دیجیتال به بزه ارتکابی اعتراف واعلام داشت به واسطه یکی از همکلاسی‌های خود شاکیان با هویت شخصی دیگر وارد گروه شده و اقدام دریافت تصاویر شخصی اعضاء گروه نمودم.
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران به شهروندان توصیه کرد: در صورت بروز مشکل و مواجهه با جرائم رایانه‌ای می‌توانند با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir تماس‌های مردمی درخواست خود را ثبت و یا با شماره تماس‌های:۰۸۴۳۳۷۲۳۶۰۰-۰۸۴۲۱۸۳۲۱۲۷ تماس حاصل نمایند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/