مهر/ رئیس علوم پزشکی استان زنجان به ترزیق واکسن کرونا به سالمندان در استان اشاره کرد و گفت: بیش از ۸۱ درصد از سالمندان بالای ۸۰ سال و ۷۳ درصد از سالمندان بالای ۷۰ سال واکسینه شدند.

پرویز قزلباش، رئیس علوم پزشکی استان زنجان از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان زنجان خبر داد و گفت: زدن ماسک در استان بسیار کاهش یافته است.
وی به تزریق واکسن کرونا به سالمندان در استان اشاره کرد و گفت: بیش از ۸۱ درصد از سالمندان بالای ۸۰ سال و ۷۳ درصد از سالمندان بالای ۷۰ سال در استان واکسینه شدند.
رئیس علوم پزشکی استان زنجان از کاهش محسوس بیماران بستری کرونایی در مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: افراد مثبت به کرونا هم در استان بیش از ۳۰ درصد کاهش داشته است.
قزلباش همچنین از کاهش فوتی‌های کرونا در استان زنجان خبر داد و ابراز داشت: در حال حاضر بیمار بستری در مرکز آی سی یو استان وجود ندارد.
وی ابراز کرد: همچنان تزریق واکسن به سالمندان بالای ۸۰ و ۷۰ سال در استان ادامه دارد و از خانواده‌ها درخواست می‌شود در زمان معین شده به تزریق واکسن اقدام کنند تا طبق برنامه‌ریزی و مدیریت انجام شده تزریق واکسن به خوبی جلو برود.
 
  
 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today