صدا و سیما/ رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تاکنون تخلف تبلیغاتی از سوی نامزدهای شورای شهر یزد نداشته ایم.

احمد ترحمی، رئیس ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه تاکنون تخلف تبلیغاتی از سوی نامزدهای شورای شهر یزد نداشته ایم، گفت: آیین نامه و محدودیت های تبلیغات به نامزد های شورای اسلامی شهر یزد ابلاغ شده است. 
ترحمی افزود: نصب پارچه و تبلیغات بر روی علائم راهنمایی و رانندگی و تابلو های ادارات دولتی و راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی که موجب ترافیک شهری شود ممنوع است.
وی ادامه داد: خط قرمز انتخابات تخریب نکردن سایر کاندیداها است؛ زمانی که نامزدی توانایی خود را اعلام می کند به منزله ناتوان بودن سایر نامزدها نیست و مردم باید از بین این نامزد ها نامزد اصلح خودرا انتخاب کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: پس از تایید صلاحیت و انصراف برخی از داوطلبان شوراهای شهر و روستا تعداد نامزد های شورای اسلامی شهر در استان ۶۲۹ و تعداد نامزد های روستایی دو هزار ۸۷۲ نفر هستند که در برخی از روستاها به دلیل مشارکت پایین داوطلبان رقابت بین اعضای اصلی و علی البدل است.
ترحمی در پایان گفت: ستاد انتخابات استان به عنوان هماهنگ کننده فرایند انتخابات تمامی برنامه ها را طبق جدول زمان بندی انجام داده، عوامل بازرسی و نظارتی مشخص شدند و فرمانداری ها و بخشداری ها در استان آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات را دارند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today