فارس/ مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه کرامت توزیع یک هزار دستگاه کولر آبی میان مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان که فاقد هرگونه تجهیزات سرمایشی هستند آغاز شد.

جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت توزیع یک هزار دستگاه کولر آبی میان مددجویان تحت حمایت این نهاد در چهارمحال و بختیاری که فاقد هرگونه تجهیزات سرمایشی هستند آغاز شد.
وی ادامه داد: توزیع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در میان مددجویان از رویکردهای این نهاد است.
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری افزود: هر ساله در فصل پاییز و بهار تجهیزات گرمایشی و سرمایشی شامل آبگرمکن، بخاری گازسوز و کولر آبی تهیه و میان مددجویان ساکن مناطق محروم و دارای اولویت توزیع می‌شود.
محمدی با اشاره به اینکه توزیع لوازم گرمایشی نیز با اولویت مناطق محروم و سردسیر استان انجام می‌شود، عنوان کرد: سال گذشته در سه مرحله، یک هزار و 400 دستگاه بخاری گازسوز و 550 دستگاه آبگرمکن میان خانواده‌های نیازمند و فاقد این لوازم توزیع شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در مرحله چهارم نیز 220 دستگاه آبگرمکن و بخاری گازسوز با هدف رفع بخشی از مشکلات اقتصادی و بهبود سطح زندگی برای مددجویان تهیه شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday