فارس/ نماینده مردم یزد با اشاره به ضعف جدی مدیریتی در کشور گفت: بالای ۲۵۰ هزار میلیارد منابع در بودجه ۱۴۰۰ تعریف شده بود اما مصارف آن مشخص نبود و مجلس با موشکافی جلوی این بریز و بپاش ها و فساد را گرفت.

محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد در این رابطه اظهار کرد: متاسفانه به دلیل اقدامات دولت، ترس اقتصادی و فرهنگی بر مردم مسلط شده درحالیکه رئیس بانک مرکزی در سال گذشته اعلام کرد رشد اقتصادی کشور ۳.۸ درصد رسیده است که بدون نفت این رشد اقتصادی زیر صفر است.
وی افزود: از سال ۹۲ که این دولت با فریب و ترفندهای خاص خود زمام امور را به دست گرفت وضعیت مردم بدتر شده و حتی ضریب جینی در کشور که همان شکاف طبقاتی است افزایش یافته و سفره دهک های پایین جامعه خالی شده است.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به حضور ۵۰ میلیون ایرانی در بورس اوراق بهادار بر اساس سیاست های غلط دولت روحانی عنوان کرد: دولت سود سهامداران را تضمین کرد در حالیکه همه متضرر شدند و سرمایه های خود را باختند و دولت از کاهش شاخص های اقتصادی غافل شد و فقط برای عده ای خاص ارزش قائل شدند و تسهیلات و امکانات دادند.
جوکار با انتقاد از تعطیلی کشور در طول شیوع کرونا و بی توجهی رئیس جمهور برای حضور در برنامه های عمومی افزود: باعث و بانی شیوع موج چهارم کرونا دولت است و به قدری شرایط کشور پیچیده و آشفته است که مردم ناامید شده و دلسرد هستند.
وی با اشاره به برگزاری مناظره ها و تکرار روش روحانی از سوی برخی کاندیداها تصریح کرد: مردم نباید شیفته سخنان فریب و دروغ کاندیداها بشوند چون به راحتی با بررسی شاخص های بانکی می توان به فریب افکار عمومی پی برد و از عقب ماندگی کشور جلوگیری کرد.
جوکار با تاکید بر اینکه عامل خالی شدن سفره مردم دولت است و بس اظهار کرد: یزد تولید کننده مرغ است و مازاد بر نیاز هم تولید می کند اما وقتی پای مرغدار می نشینی می بینی به خاک سیاه نشسته اند و از دولت گله مند هستند.
نماینده مردم یزد با اشاره به ویژگی های کاندیدای اصلح برای مدیریت کشور و داشتن ایرانی قوی با اقتصاد قوی و مدیریت سالم عنوان کرد: اقتصاد کشور به یک تیم اقتصادی هماهنگ و همراه نیاز دارند نه اینکه وزیر اقتصاد حرف مدیریت بانک مرکزی را تکذیب کند و مردم زیربار فشار اقتصادی له شوند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today