ایرنا/ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: در استان قم ۸۴۹ هزار تن واجد شرایط رای دادن در انتخابات پیش رو هستند که از این بین ۲۰ هزار و ۷۱ تن رای اولی می باشند.

بیژن سلیمانپور، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم بیان کرد: از آذرماه سال ۹۹ فرآیندهای ابتدایی انتخابات در استان قم وارد فاز عملیاتی شده است.
وی اظهار کرد: تجربه، کارآمدی و تعامل از نقاط قوت و مهم برگزاری انتخابات پرشور و بدون حاشیه در سطح این استان است.
سلیمانپور یادآور شد: آمادگی کامل و صد در صدی برای برگزاری انتخابات پیش رو در این استان وجود دارد و تمام تعرفه های انتخاباتی نیز از روزهای گذشته وارد قم شده است.
به گفته وی، توجه به اقتضائات جدید در انتخابات با توجه به برگزاری الکترونیکی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح مطلوبی دنبال شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای ایجاد بستر مشارکت حداکثری، کمیته اطلاع رسانی استان با کارهای نوین و جهادی آثار متنوع و تاثیرگذاری تولید کرده و در سطح معابر و عرصه های تبلیغات شهری نصب شده است.
سلیمانپور یادآور شد: در طول ۴۲ سال گذشته دستاوردهای بزرگی در کشور بدست آمده که هیچ انسان منصفی نمی تواند آن را انکار کند که اوج این دستاوردها در طول ۸ سال جنگ اقتصادی دشمن به منصه ظهور رسید.
به گفته وی، ۳ هزار تن از عوامل نیروی انتظامی و ۲ هزار تن از عوامل اطلاعاتی و امنیتی، سلامت و امنیت انتخابات در این استان را به صورت میدانی رصد و مدیریت خواهند کرد.
وی همچنین گفت: تعداد افراد رد صلاحیت شده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان بسیار اندک بوده است.
سلیمانپور اظهار کرد: آیت الله مهدی نیکویی و آیت الله سیدمحمد سعیدی دو نماینده مردم استان قم برای تصاحب کرسی مجلس خبرگان رهبری هستند و از فردا تبلیغات این دو نفر طبق ضوابط و قوانین مربوطه آغاز می شود.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday