مهر/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: ترافیک روان در سطح شهر کرمانشاه در جریان است.

فضل‌الله شیری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه امروز اظهار کرد: بانوان به عنوان فرهنگ یار ترافیک همکار پلیس در پیشگیری از تصادفات و ارتقا فرهنگ رانندگی هستند.
وی درباره وضعیت عبور و مرور در معابر شهری امروز شنبه و تراکم وسایل نقلیه در برخی از معابر شهر کرمانشاه افزود: در طول بلوار مصوری، مهدیه و در بلوار کوهساری میزان ترددها به صورت پرحجم و در برخی از مقاطع حرکت محدود است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در میدان آیت‌الله کاشانی میزان ترددها به صورت نیمه سنگین و در محدوده خیابان شریعتی به ویژه از حوالی سه راهی یغما به سمت میدان غدیر میزان ترددها به صورت پرحجم است.
شیری افزود: از میدان آیت‌الله جلیلی به سمت تقاطع آیت الله جلیلی مسیر جنوب به شمال و در طول بلوار کارگر مسیر غرب به شرق و مقطعی از بلوار عشایر ترددها به صورت ترافیک پرحجم مشاهده می‌شود.
وی درباره مقطع بلوار شهید بهشتی بیان کرد: شروع ترافیک در این مسیر از ورزشگاه و در مسیر شمال به جنوب به سمت چهارراه بسیج بوده و در تقاطع ۱۷ شهریور به سمت میدان آزادی و ضلع شمالی میدان آزادی میزان ترددها پرحجم است.
شیری با اشاره به قابل توجه بودن میزان تردد در مقطع بلوار شهید امجدیان حوالی میدان بار تصریح کرد: سایر نقاط شهر مشکل خاصی برای تردد نداشته و دارای ترافیک روان است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با توجه به اینکه محدودیت‌های تردد تا زمانی که شهر از رنگ نارنجی خارج نشده برابر مصوبات ستاد مبارزه با کرونا همچنان ادامه دارد، افزود: محدودیت‌ها به صورت ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرهای نارنجی و قرمز و خروج خودروهای پلاک بومی از شهرستان‌های مذکور به سایر شهرستان‌های این استان است.
وی بیان کرد: علاوه بر محدودیت‌های ذکر شده، ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۱۰ شب لغایت ۲ بامداد در سراسر استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today