باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش دمای فراتر از نرمال در روزهای پایانی خردادماه، گفت: گرما در این هفته در استان اصفهان استمرار خواهد داشت.

آسیه آقایی، کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان خرداد ماه بسیار گرمی را تجربه کرد، اظهار کرد: گرمای هوا در این ماه بین دو درجه سانتیگراد در مناطق مرکزی و تا چهار درجه سانتیگراد در مناطق غربی استان فراتر از نرمال بود و این روند تا پایان خرداد ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوای اصفهان در هفته دوم خرداد به ۴۱ درجه سانتیگراد بالای صفر رسید، افزود: این هفته نیز دما افزایشی خواهد بود و گرما استمرار دارد.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تا پایان هفته جوی پایدار بر استان حاکم است، اضافه کرد: آسمان بسیاری از مناطق در این مدت صاف و گاهی وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود ضمن اینکه روز یکشنبه احتمال وزش باد شدید در نیمه غربی وجود دارد.
آقایی با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۴۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.
وی ابراز کرد: چوپانان با دمای ۴۴ درجه سانتیگراد بالای و بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان تا فردا پیش بینی می‌شود.


آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today