ایسنا/ رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران از کاهش ۳۰ درصدی سرقت قطعات داخلی خودرو و دستگیری ۱۰۰ سارق در سطح استان خبر داد.

سید محسن جعفری رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران اظهارکرد: به منظور مدیر مهار رشد سرقت و افزایش احساس امنیت در جامعه، پلیس با اجرای طرح هایی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی، با بهره گیری از ظرفیت مردم و سازمان های تاثیرگذار در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: به همین منظور ماموران کلانتری ها و پاسگاه های استان با انجام طرح های مختلف پیشگیرانه ، اتخاذ تدابیر انتظامی و با تلاش های شبانه روزی، موفق به کاهش ۳۰ درصدی سرقت وسایل و قطعات خودرو از ابتدای سال تا کنون شدند.
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان مازندران از افزایش ۱۴ درصدی کشفیات سرقت وسایل و قطعات خودرو در حوزه پلیس پیشگیری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و  یادآورشد: در این راستا ۱۰۰سارق نیز توسط ماموران انتظامی کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران با تأکید بر ضرورت مشارکت شهروندان و نهاد ها با نیروی انتظامی در امر پیشگیری از سرقت خاطر نشان ساخت: چنانچه هر یک از افراد جامعه با به کاربستن راهکارهایی ، قادر باشند فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان و تبهکاران سلب و یا محدود کنند، تا حد زیادی از بروز جرم پیشگیری کرده‌ و در کاهش جرایم جامعه نیز نقش مهم و اساسی ایفا خواهند کرد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today