ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یک مرد ۶۵ ساله طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در مرکزهای درمانی آران و بیدگل جان باخت.

مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار بستری مبتلایان کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ۸۷ نفر است که ۷۶ بیمار در کاشان و ۱۱ بیمار در آران و بیدگل بستری تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
وی، موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را هفت نفر اعلام و اضافه کرد: پنج نفر از بیماران در کاشان و دو نفر در آران و بیدگل بستری هستند.

ثبت ۳۲ مورد جدید کرونا در منطقه کاشان 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۳۲ مورد جدید به ۲۴ هزار و ۲۵۱ نفر رسید.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۱۱ نفر با سن ۱۸ تا ۸۹ سال در کاشان و یک نفر با سن ۸۶ سال در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.
امیدی گفت: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۸۲ هزار و ۱۷۱ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
وی ادامه داد: در این مدت، ۱۱ هزار و ۶۸۴ بیمار حاد تنفسی از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: ۸۹۷ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) این دانشگاه است.
امیدی افزود: ۲۰۸ نفر نیز به درمانگاه‌های حاد تنفسی دانشگاه مراجعه کردند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today