ایرنا/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: با هدف بزرگداشت دهه کرامت بیش از ۳۰ ویژه برنامه مذهبی، فرهنگی، بصیرتی و جشن در امامزادگان و بقاع متبرکه استان با شعار «خدمت کریمانه؛ گره‌گشایی به رسم اهل بیت(ع)» برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن امیری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این برنامه‌ها با توجه به شرایط شیوع کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: گلباران امامزادگان، برگزاری نشست‌های بصیرتی و عقدیتی به ویژه با موضوع انتخابات و دعوت از سخنرانان ملی، راه‌اندازی کاروان‌های شادی با عنوان شمیم کرامت، پخش صلوات خاصه امام رضا(ع) و نماهنگ مرتبط با زیارت امام هشتم شیعیان و حضرت معصومه (س) از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.
امیری تصریح کرد: همایش ملی دختران، نمایش طنز، مسابقه، دکلمه‌خوانی، ایستگاه مشاوره خانواده، برپایی نمایشگاه کتاب، نورافشانی در شب ولادت امام رضا(ع) و برپایی ایستگاه‌های وقف مشارکتی حضرت زهرا(س) از دیگر برنامه‌های ویژه دهه کرامت در استان است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه روز ملی بزرگداشت امامزادگان امسال به میزبانی بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد بارده برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این برنامه روز چهارشنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این امامزاده اجرا می‌شود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday