باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت چهار نفر دیگر، تعداد قربانیان کرونا در این استان به یک هزار و ۲۰۳ نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیرستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: چهار هم استانی دیگر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند و تعداد قربانیان کرونا از زمان شیوع این بیماری تاکنون به هزار و ۲۰۳ رسید.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۱ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ۳۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز چهار مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا یک آقا با ۸۱ سال سن بدون سابقه بیماری و سه خانم با ۶۸، ۶۶ و ۲۲ سال سن با سابقه بیماری قلبی، کلیوی، دیابت و فشارخون در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی افزود: در شبانه‌روز گذشته ۶۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۴۸ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌‎اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: تاکنون یک هزار و ۲۰۳ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
کشمیری کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۶ هزار و ۸۴۲ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar