ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۲۵ هزار نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه جاری را در استان برعهده دارند.

احمد برادران، رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی اظهار کرد: این عوامل اجرایی شامل افرادی هستند که کار اخذ آرا و امنیت انتخابات را بر عهده دارند و با ساماندهی این نیروها استان آماده برگزاری انتخابات است.
وی افزود: امروز دشمن با تبلیغات فراوان به دنبال عدم حضور پرشور مردم در انتخابات است و در این مقطع حساس همه موظف به دعوت مردم و حضور حداکثری در انتخابات هستیم تا همچون همیشه دشمنان را ناامید کنیم.
برادران با بیان اینکه تمامی دستگاه های اجرایی در خدمت ستاد انتخابات هستند، عنوان کرد: هم اکنون تلاش می کنیم تا روند برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خرداد ماه به خوبی انجام پذیرد.
فرماندار جاجرم نیز گفت: تمامی مقدمات برگزاری انتخابات در این شهرستان مهیا است و بیش از ۲ هزار نفر اعم از هیات های اجرایی، بازرسی، نظارت، کاربران و نیروهای نظامی و انتظامی کار برگزاری انتخابات را در ۷۱ شعبه اخذ رای بر عهده دارند.
مصطفی حاج زاده افزود: خوشبختانه مردم شهرستان جاجرم در انتخابات های گذشته حضور پرشوری داشته اند که امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز با حضور پرشور خود برگ زرین دیگری را رقم بزنند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today