ایرنا/ همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، روز دوشنبه نسترن قدرتی شاعر اهل شهر سمنان به عنوان خادم رضوی معرفی و تجلیل شد.

قدرتی شاعر سمنانی، با معرفی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و با تایید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان خادم رضوی معرفی و از سال‌ها تلاش و فعالیت وی در عرصه ادبی و سرودن انواع قالب های شعری و مناسبتی در وصف ائمه اطهار(ع) و به ویژه حضرت امام رضا(ع) تجلیل شد.
لوح تقدیر و نشان خادمی حضرت امام رضا(ع) امروز در قالب ویژه‌برنامه‌ای در شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی، از سوی لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به این شاعر سمنانی اهداء شد.
کسب عنوان خادمی امام رضا(ع) از سوی یک شاعر برای اولین بار در این استان سمنان ثبت شد.
فرشید فلاح، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، کسب این عنوان پرافتخار را به قدرتی تبریک گفت و برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت های بیشتر در عرصه شعر و ادب و سایر امور زندگی کرد.
قدرتی از شاعران برجسته و قدیمی استان سمنان است که سالهای متمادی در عرصه شعر مذهبی و معنوی به ارائه آثار ارزشمندی پرداخته است.
وی سال ۱۳۲۱ در سمنان دیده به جهان گشود و ارائه سروده های مختلف در زمینه های دینی و معنوی از مهمترین آثار فعالیت وی در عرصه شعر و شاعری است.
این شاعر سمنانی که از دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت معلم در دو رشته مختلف دانش آموخته است، از کودکی به شعر و شاعری علاقه‌مند بود و تاکنون در جشنواره ها و برنامه های مختلف به عنوان شاعر برتر آیینی و مذهبی تجلیل شده است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today