باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا، ۲۲ هزار و ۱۹ نفر به دلیل ابتلا به این بیماری، در بیمارستان‌های استان بستری شده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۴۰۷ نفر است.
وی افزود: ۲۳۸ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۳ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۹۵ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۳۸ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان و ۱۳ نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۲۲ هزار و ۱۹ مورد اعلام کرده است.
او با اشاره به اینکه ۸۷ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۴۱ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۱ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۴ مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، هفت مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و چهار مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم، است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: همچنین طی مدت یاد شده، ۱۱ نفر در سنین ۳۶، ۳۷، ۴۰، ۵۶، ۶۵، ۷۱، ۷۴، ۷۶، ۸۳، ۹۰ و ۹۹ در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در استان کرمان جان خود را از دست داده اند که هفت نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و دو نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده است.
شفیعی افزود: در مجموع، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان دو هزار و ۹۹۵ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar