باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر درباره تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی درخصوص جلوگیری از خروج صیادان جزیره خارگ توضیح داد.

حسین فرهمند، معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تصویر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر جلوگیری از خروج صیادان خارگ، اظهار کرد: باتوجه به اعلام هواشناسی و وضعیت نامساعد جوی، طبق روال همیشگی برای حفظ جان صیادان از خروج شناورها جلوگیری و بعد از مساعد شدن وضعیت جوی و استعلام از هواشناسی اجازه فعالیت به این قشر زحمتکش داده شد.
وی با محکوم کردن پخش این تصویر در فضای مجازی، افزود: این تصویر به صورت گزینشی از سوی فردی با اهداف مغرضانه انتشار یافته و به حقیقت ماجرا که همان شرایط نامساعد دریا بوده اشاره‌ای نشده است.
معاون اجتماعی مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تعامل مرزبانان و مرزنشینان در استان بوشهر، افزود: وظیفه اصلی مرزبانان نیروی انتظامی استیفای حقوق مرزنشینان است.
فرهمند همچنین بر جانفشانی‌ و سلحشوری مرزبانان برای دفاع از مرز‌ها در برابر هرگونه ناامنی تاکید کرد و ادامه داد: مرزبانی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.
وی گفت: انگیزه دفاع از کشور بین مرزنشینان استان بالا است و در واقع مرزنشینان، مرزبانان واقعی کشور هستند.
معاون اجتماعی مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: مرزبانان با استعانت از خداوند متعال در راستای تامین امنیت مرز‌ها، مردم و مرزنشینان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و با هرگونه نا امنی درمرزها قاطعانه برخورد خواهند کرد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar