ایرنا/ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه گفت: آتش‌سوزی وسایل بازی پارک محله ۱۰ صفائیه این شهر، عمدی بوده است.

کیومرث مختاری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه با بیان‌اینکه در بررسی‌ها مشخص شد که این آتش‌سوزی توسط فرد یا افرادی با استفاده از بنزین و مواد آتش زا انجام شده است، اظهار کرد: بامداد امروز وسایل بازی پارک محله١٠ صفائیه شهر مبارکه دچار حریق شد که آتش‌نشانان با تلاش وقفه خود، آن را مهار کردند.
وی با بیان‌اینکه پنج تا ۶ حریق مشابه در ماه‌های گذشته در این شهر رُخ داده است، خاطرنشان کرد: رسیدگی فوری به این مساله توسط مسئولان مبارکه که در فضای مجازی نیز به عنوان مطالبه جدی شهروندان مطرح شده، ضروریست.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه گفت: این وسایل و تجهیزات، جزو اموال عمومی و برای رفاه و آسایش شهروندان و بازی و سرگرمی بچه‌ها ایجاد شده است و چرا کسی باید اینها را آتش بزند.
مختاری با بیان‌اینکه تاکنون چندین مکاتبه با فرماندار و مسوولان انتظامی شهرستان برای پیگیری اینگونه حوادث انجام شده اما به نتیجه نرسیده است، گفت: دلیل وقوع این آتش‌سوزی بطور جدی در دست بررسی است و به طور قطع با فرد یا افراد خاطی برخورد خواهد شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه در عین حال تاکید کرد: پارک‌های محله‌ای شهر برای جلوگیری از وقوع اینگونه حوادث باید به دوربین مدار بسته و یا نگهبان مجهز شوند. 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today