ایرنا/ برای نخستین بار مسابقات کشتی ساحلی استان همدان با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

قاسم ربیعیان، دبیر هیات کشتی همدان در این باره اظهار کرد: اولین دوره مسابقات کشتی ساحلی استان همدان با حضور ۶۰ کشتی گیر در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی روستای امزاجرد برگزار شد.
ربیعیان افزود: در این دوره از مسابقات و در رده نوجوانان، امیرحسین قاسمی از لالجین و محمدامین رجبی از روستای امزاجرد در وزن ۶۰ کیلوگرم به ترتیب اول و دوم شدند.
وی اضافه کرد: همچنین در وزن ۷۰ کیلوگرم ابوالفضل کمروند از نهاوند قهرمان شد و آرمین زهی از لالجین مقام دوم را کسب کرد، در وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم نیز محمدمهدی سلیمی از اسدآباد عنوان نخست را به دست آورد و پوریا ذوالفقاری از امزاجرد دوم شد.
ربیعیان بیان کرد: در رده سنی جوانان و در وزن ۶۰ کیلوگرم عرفان خرقانی از قروه درجزین قهرمان شد، در وزن ۷۰ کیلوگرم مهدی صادقی از لالجین به همراه حسین بهرامی از امزاجرد به ترتیب اول و دوم شدند، در وزن ۸۰ کیلوگرم محمد مهدی اصغری از بهار قهرمان شد و محمد امین بارانی از نهاوند مقام دوم را به دست آورد، در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم امیر علی پناه از امزاجرد عنوان قهرمان را کسب کرد.
وی خاطرنشان کرد: در رده سنی بزرگسالان و در وزن ۷۰ کیلوگرم حسن قاسمی از بهار مقام نخست را به دست آورد و مجتبی چهارمحالی از امزاجرد دوم شد ضمن اینکه در وزن ۸۰ کیلوگرم یوسف سلگی از تویسرکان بر جایگاه نخست ایستاد و علی پاشائی از امزاجرد دوم شد.
دبیر هیات کشتی همدان افزود: در وزن ۹۰ کیلوگرم فردین قهرمانی از اسدآباد عنوان نخست را به دست آورد و امیر کولیوند از تویسرکان دوم شد و در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم سروش رنجبر از همدان بر سکوی نخست ایستاد و میثم شریفی دیگر کشتی گیر همدانی دوم شد.
این مسابقات با همت اهالی و شورا، دهیاری امزاجرد و هیات کشتی استان همدان برای اولین بار در استان همدان برگزار شد.
امزاجرد از مهدهای مستعد ورزش‌های ساحلی و کشتی آلیش است.
نفرات برتر به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today