شبستان/ فرماندار بیرجند نتایج قطعی و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند را اعلام کرد.

علی ناصری، فرماندار بیرجند دقایقی پیش به خبرنگاران رسانه‌های گروهی بیان داشت: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند در ۱۱۵ شعبه اخذ رای برگزار و در این رتسا ۲۰۰ هزار تعرفه بین شعب توزیع شد که ۷۳ هزار و ۷۰ تعرفه مصرف شده است.
وی تعداد آرا ماخوذه را ۷۱ هزار و ۳۰ رای اعلام کرد و ادامه داد: از این تعداد ۶۴ هزار و ۵۱۷ رای صحیح و ۶ هزار و ۵۱۳ رای باطله بوده است.
فرماندار بیرجند افزود: از مجموع آرا ماخوذه صحیح بالاترین میزان رای با ۱۱ هزار و ۴۷۴ رای را علیرضا محمودی راد کسب کرده است.
به گفته وی، همچنین فرید فروزانفر با ۱۰ هزار و۶۷۱ رای، فاطمه زهرا هلال بیرجندی با ۱۰ هزار و ۵۹۵ رای، مرتضی یزدان شناس با ۹ هزار و ۸۲۴ رای، محمد مهدی درخشی هشت هزار و ۴۷۹ رای، رضا حسنی صفت با هفت هزار و ۱۹۶ رای، عباس سروری با هفت هزار و ۱۰ رای، مهدی عبدالرزاق نژاد با ۶ هزار و ۷۲۶ رای و ویدا ناصری با ۶ هزار و ۷۲۴ رای به شورای ششم شهر بیرجند راه یافته اند.
ناصری ادامه داد: نگین ناصح با ۶ هزار و۲۸۶ رای، مهدی میری ۶ هزار و ۱۲۷ رای، فریدون ابراهیمی ۶ هزار و ۲۰ رای، محمد رمضانی پنج هزار و ۷۸۱ رای، ابوالفضل علیزاده بیرجندی پنج هزار و ۴۴۹ رای و محمد حسین زراعتکار پنج هزار و ۴۰۲ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بیرجند انتخاب شدند.
فرماندار بیرجند عنوان کرد: ۸۳ نامزد در ششمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند با یکدیگر رقابت داشته اند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today