صدا و سیما/ با کشف انواع کالا و لوازم اساسی قاچاق در استان کرمان، قاچاقچیان ناکام ماندند.

میرحبیبی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با اعلام کشف 70 قلم انواع داروی قاچاق از یک داروخانه به ارزش هفت میلیارد ریال در شهر کرمان، اظهار کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و  تحویل مراجع قضایی شد. 
وی همچنین از کشف 505 قطعه انواع لوازم یدکی خودرو از یک دستگاه اتوبوس در ایست بازرسی مرصاد خبر داد و ارزش این اقلام طبق نظر کارشناسان دو میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد و یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان کشف 20 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در یک کارگاه در محدوده شهر کرمان و دستگیری یک متهم را از دیگر دستاوردهای عملیات پلیس امنیت اقتصادی اعلام کرد.
همچنین امیرسبتکی، فرمانده انتظامی قلعه گنج هم از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل 1200 قطعه مرغ زنده قاچاق و دستگیری یک متهم در پاسگاه انتظامی رمشک خبر داد. 
فرمانده انتظامی استان کرمان هم اعلام کرد: در اجرای طرح ضربتی و هدفمندی با محوریت پلیس امنیت اقتصادی، انواع فرآورده های نفتی، ملبوسات، لوازم الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره در مجموع به ارزش 34 میلیارد ریال کشف شد.
ناظری افزود: در اجرای این طرح 35 دستگاه انواع خودروی سنگین و سبک توقیف، 135 متهم دستگیر و 129 فقره پرونده تشکیل شد.
ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان هم خبر داد: 59 هزار نخ سیگار خارجی و 720 پاکت تنباکوی قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان کشف شده است. 
عبدلی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهربابک هم اعلام کرد: 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه کامیون کشف و یک متهم  دستگیر شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بم هم گفت: 38 قاطر قاچاق به ارزش پنج میلیارد و 700 میلیون ریال از سه دستگاه کامیونت  هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور"بم- زاهدان ؛  کشف و3 متهم دستگیر شد.
اکبر نجفی افزود: این 38 راس قاطر  بدون مجوز دامپزشکی از استان های غربی به سمت مرزهای شرقی کشور حمل می شد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar